گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , جولای 4 2020
سرخط خبرها
خانه / گشنیز ایرانی / قیمت گشنیز ایرانی در سال 98

قیمت گشنیز ایرانی در سال 98

قیمت گشنیز سال 98 در انواع کمباینی و توپی و لپه ای روزهای نخست ورود به بخش خرید و فروش به ترتیب 7000 و 8500 و 10500 بود. بهای این محصول ایرانی سپس روند صعودی یافت.

قیمت گشنیز سال 98

نرخ خرید و فروش عمده گشنیز نهاوند در بازار

اگر به نرخ خرید و فروش عمده گشنیز در چند بازار مهم کشور دسترسی داشته باشیم، این موضوع را ملاحظه می کنیم که ارقام متفاوتی در خصوص عرضه آن وجود دارد.
در بسیاری نقاط و شهرها که محصول را به شکل عمده نیز توزیع می نمایند می توان اختلاف بهای 10 الی 15 درصدی را مشاهده کرد.
در کل نیز تمامی این مراکز که اغلب نیز در شهرهای بزرگ کشور مستقر هستند رقم قیمتی بالاتری را به نسبت منطقه تولیدکننده دارا هستند. زیرا خود نیز با انجام هزینه هایی اقدام به تأمین از آن محدوده می کنند.
انواع گشنیز در بازار مشهد، شیراز، تبریز، اصفهان و تهران و همچنین در بسیاری استان های جنوبی و جنوب شرقی داد و ستد زیادی دارد.

قیمت گشنیز سال 98

قیمت گشنیز سال 98 در ادامه چگونه خواهد بود

همانطور که در ابتدا عنوان شد ارقام روزهای نخست برداشت در سال 98 اینچنین بوده است. اما با گذشت چند هفته یا حتی چند روز دیگر شاهد ارقام ذکر شده نبودیم. پس از گذشت حدود 1 ماه از مقطع مذکور، افزایش بیش از 10 درصدی و با گذشت 1/5 ماه صعود قیمتی بیش از 15 درصدی را به وضوح می توان دید.
در اواخر نیمه اول سال گشنیز لپه ای و توپی در فروش عمده از ناحیه تولید به ترتیب دارای اعداد قیمتی بیش از 10000 و 11500 تومان هستند.
بسیاری از فعالین این عرصه گیاهان دارویی، خواهان این هستند که بدانند در نیمه دوم سال قیمت گشنیز سال 98 در ادامه چگونه خواهد بود. که زمان در این خصوص مشخص کننده است.

قیمت تخم گشنیز سال 98

توزیع گشنیز توپی از محدوده تولید به بازار داخل و خارج

از آنجا که می توان در تمام گیاهان دارویی انواع کیفی را مشاهده نمود و اقسام مختلفی هم عرضه می شوند، گشنیز هم اینگونه است.
گشنیز توپی به عنوان نوع برتر از حیث کیفی از محدوده تولید چند هزار تنی به بازار داخل و خارج توزیع گردیده و راهی مراکز فروش کلی و جزئی می شود. تا از این راه مورد استفاده های مختلف قرار گیرد.
هر نوع از تخم گشنیز که پس از عملیات سورتینگ و بسته بندی به سمت مقصدهایی روانه می شوند اعم از توپی یا شکسته، در مسیری خاص استفاده می گردند. برخی مصارف هم هر دو نوع را به کار می گیرند.
پخش گشنیز توپی در بازار داخلی از آنجایی دارای اهمیت است که درصد قابل توجهی صرف تولید ادویه یا به نحوی نوعی طعم دهنده میگردد.

قیمت گشنیز سال 98

استعلام بهای روز دانه گشنیز

در برخی ایام فعالان بخش تولید و خرید و فروش در پی اطلاع یافتن از بهای روز دانه گشنیز هستند. راه های ارتباطی با مراکز تولید و بازار این محصول در این زمینه کمک کننده است. خصوصا با گسترش یافتن استفاده از فضای اینترنت در حوزه تجارت، بسیاری امور اینچنینی راحت تر از قبل صورت می گیرد.
در این خصوص آماده پاسخگویی به تمام مخاطبان و متقاضیان گرامی هستیم.

قیمت گشنیز سال 98

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت گشنیز در پاکستان

قیمت گشنیز در پاکستان و ایران

قیمت گشنیز در پاکستان و کشور ایران از ابتدا نیز دارای اهمیتی ویژه بوده است. …

گیاهان دارویی دُرگیاه