گیاهان دارویی دُرگیاه
یکشنبه , جولای 5 2020
سرخط خبرها
خانه / گشنیز توپی / فروش گشنیز توپی به صورت عمده

فروش گشنیز توپی به صورت عمده

فروش گشنیز توپی یا عرضه محصول تخم گشنیز درجه یک نهاوند استان همدان دارای قیمت مطلوب برای خریداران در محدوده ای است که تولید انبوه را در اختیار دارد. ما نیز این گیاه دارویی مطرح ایران را روانه کل کشور می نماییم.

فروش گشنیز توپی

فروش گشنیز توپی به عمده فروشان

از سراسر کشور بسیاری فعالین حوزه گیاهان دارویی گشنیز مورد نیاز را از خاستگاه آن تهیه نموده و انتخاب این محل را با توجه به برتری هایی که خرید از تولید کنندگان دارد، صورت داده اند.
یکی از بخش هایی که در بازار تمامی شهرهای ایران مستقر می باشند، عمده فروشان انواع گیاه دارویی یا ادویه جات هستند. که تخم گشنیز هم یکی از اقلام همیشگی آنان است.
فروش گشنیز توپی به این دسته از فعالان، بخش قابل توجهی را از توزیع محصول از عرصه کشت آن تشکیل داده است. سالانه هزاران تن تخم گشنیز مورد نیاز بازارها از بخش وسیعی از غرب ایران راهی بازار می گردد تا بدین طریق به دست مصرف کنندگان یا دیگر فعالان قرار گیرد.

فروش گشنیز توپی

قیمت خرید گشنیز در استان همدان

در آغاز فصل تابستان که همراه و همزمان با روزهای پایانی برداشت گشنیز و شروع فروش نوع تازه آن بوده است، ارقام قیمتی نشان می دهد که به مدت چند روز افت بهای گشنیز اتفاق افتاده است.
به طوری که میانگین قیمت خرید گشنیز کمباینی به 7000 تومان نیز رسید. در آن روزها نرخ خرید تخم گشنیز شکسته و توپی نیز عددهایی حدود 8500 و 10500 تومان بود.
اما اعداد مربوط به مقطع ذکر شده است و طی هفته های بعد نمودار آن صعودی بوده است. استان همدان و استان کرمانشاه تولید کننده بیش از 90 درصد تخم گشنیز کشور هستند.
همدان به محوریت نهاوند، بالغ بر هفتاد درصد از گشنیز کشور را تولید می نماید.

فروش گشنیز توپی

انتظار قیمتی و کیفی خریداران گشنیز نهاوند

پیرو یک موضوع و عرف همیشگی، انتظار خریداران از تولید کنندگان در خصوص سطح مرغوبیت و همچنین قیمت محصول، متفاوت با دیگر نواحی است.
در مورد اقلامی همچون گشنیز هم این توقع از فروشندگان مستقر در نهاوند وجود دارد تا آنطور که شایسته است در خصوص قیمت و کیفیت، خدمات خود را ارائه دهند.
سالانه هزاران تن اندام دارویی گیاه گشنیز یا همان تخم گشنیز از حیطه کشت و تولید این گیاه دارویی نفیس و پر خاصیت به اقصی نقاط ارسال گردیده و مورد فراوری های متعددی قرار می گیرند.

فروش گشنیز توپی

فروش تخم گشنیز ایران به بازار خارجی

اگر نگاهی به میزان تولید و مرغوبیت تخم گشنیز ایران بیندازیم در می یابیم که می بایست همواره مشتریان خارجی نیز در کنار خریداران داخلی در پی خرید این گوهر ناب گیاهان دارویی کشورمان باشند.
فروش تخم گشنیز در بازار صادراتی حجمی عظیم را شامل می شود. برخی کشورهای همسایه در کنار شماری از کشورهای عربی و اروپایی جزو مشتریان این محصول نفیس هستند.
این گیاه را میتوان جزو محصولات ثابت صادراتی دانست. که هر ساله هزاران تن از مرزها خارج می گردد و مورد مصارفی متعدد قرار می گیرد.
علاوه بر اندام دارویی گیاه، سایر قسمتها نیز دارای کاربرد و استفاده است. تنوع در نوع مصرف از این گیاه دارویی در داخل و خارج از مرزها نیز نشان دهنده قابلیت های فراوان آن است.

فروش گشنیز توپی

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش گشنیز

مرکز فروش گشنیز ایران مستقر در قطب تولید

مرکز فروش گشنیز در محدوده کشت هزاران تنی تخم گشنیز کشور که قطب تولید محسوب …

گیاهان دارویی دُرگیاه