گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
سرخط خبرها
خانه / گشنیز ایران / مرکز فروش گشنیز ایران مستقر در قطب تولید

مرکز فروش گشنیز ایران مستقر در قطب تولید

مرکز فروش گشنیز در محدوده کشت هزاران تنی تخم گشنیز کشور که قطب تولید محسوب گردیده و دارای مناسب ترین قیمت خرید است، مستقر می باشد.

مرکز فروش گشنیز

معرفی قطب تولید و مرکز فروش گشنیز ایران

اگر در خصوص “قطب تولید گشنیز” جستجویی انجام دهیم، به غیر از نام استان همدان به محوریت شهرستان نهاوند، به نام دیگری نمی رسیم.
این موضوعی است که برای تمام فعالانی که به نوعی با گیاه دارویی گشنیز و همچنین با فرآورده های آن آشنایی دارند، محرز بوده و نسبت به سطح مرغوبیت تخم گشنیز این ناحیه از کشورمان، شناخت خوبی دارند.
این بخش غربی ایران با عرضه بالغ بر هفتاد درصد تخم گشنیز کشور، برترین تولید کننده محسوب شده و به عنوان مرکز فروش گشنیز ایران، سالانه هزاران تن از گیاه فوق العاده پرخاصیت را روانه بازار می کند.
ارسال مستقیم محصول به تمامی نقاط، با هدف نفع ریالی بیشتر برای خریداران و جلب رضایت آنان به منظور همکاری و ارتباط بلند مدت می باشد.

مرکز فروش گشنیز

قیمت خرید گشنیز از نهاوند و سایر نقاط

توجه نمودن به نرخی که برای خرید و فروش محصول در سطح کشور وجود دارد و اینکه در بازارها طبق کدام ارقام معاملات مربوطه صورت می گیرد، امری مهم برای طرفین معامله و در واقع خریداران و فروشندگان است.
همه متقاضیان پیش از انجام خرید، از طریق منابعی متعدد اقدام به استعلام قیمت و بررسی کیفیت ها می کنند. همیشه تمایل زیادی برای تهیه گیاهان دارویی از محلی که خاستگاه مربوطه محسوب میشود وجود دارد.
قیمت خرید گشنیز از نهاوند با وجود تمام صعود و فرودهای احتمالی در نرخ گیاه، ارزان تر از سایر نقاط است.

مرکز فروش گشنیز

خرید گشنیز در تهران، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز و استان های نیمه جنوبی

مناطق نامبرده جزو محل هایی هستند که دارای بازاری فعال در خصوص گشنیز بوده یا از مصرف بالایی در این خصوص برخوردارند.
در بازارهای کلانشهرهای نامبرده انواع گشنیز در طول روز داد و ستد گردیده و خریداران در حال تهیه آن به صورت کلی و جزئی می باشند.
در نوار جنوبی کشورمان و همچنین جنوب شرقی، تخم گشنیز از یک موقعیت مناسبی با توجه به طعم و عطر دلپذیری که دارد، برخوردار بوده و متقاضی های خرید گشنیز عمده و خرده در این عرصه ها فراوان هستند.
با حضور در بازار گیاهان دارویی تهران، شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز، زاهدان، بندرعباس، بوشهر، اهواز و غیره، می توان جایگاه گشنیز را بهتر و دقیق تر مشاهده کرد.

مرکز فروش گشنیز

قیمت فروش گشنیز توپی در بازار

اگر در خصوص بهای گیاه گشنیز سوال شود، در پاسخ با دو نوع عدد مواجه می شویم. زیرا عملیاتی که برای سورت محصول انجام می گردد، آن را به دو بخش توپی و لپه ای تقسیم می نماید.
قیمت عمده فروش گشنیز توپی در بازارها و نواحی تولید، متفاوت از نوع دیگر آن بوده و نرخی بالاتر دارد.
اگر به سابقه مصرف این گیاه دارویی در کشورمان نگاهی بیندازیم و در این راستا تحقیق مختصری انجام دهیم، متوجه جایگاه والای آن در طب سنتی و مصارف عمومی و خانگی آن خواهیم شد.
در بُعد وسیع تر نیز در دهه های اخیر در سطح جهان، پایگاه مطلوب تخم گشنیز یا coriander seeds را در صنایع بسیاری می توان مشاهده کرد.

مرکز فروش گشنیز

صادرات گشنیز ایران در سال های اخیر

یکی از منظرهای مهمی که می شود به گشنیز پرداخت و در مورد آن بررسی و تحلیل انجام داد، صادرات آن است. یکی از مهمترین اقلام گیاهی که به خارج از مرزها در قالب گیاهان دارویی صادر می گردد، این محصول است.
در سال های اخیر نیز حجم هزاران تنی از آن به کشورهای مختلفی ارسال گردیده و به مصارف متنوعی رسیده است. با توان و ظرفیتی که وجود دارد می توان نسبت به افزایش صادرات و همچنین فرآوری گشنیز، اقدامات مثبت بسیاری انجام داد.

مرکز فروش گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده گشنیز

قیمت فروش گشنیز نهاوند در نوار جنوبی کشور

قیمت فروش گشنیز تولید نهاوند در نوار جنوبی کشور شامل استان های خوزستان، بوشهر، هرمزگان، …

گیاهان دارویی دُرگیاه