گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , فوریه 19 2020
سرخط خبرها
خانه / رازیانه عمده / خرید دانه رازیانه به صورت عمده و مستقیم

خرید دانه رازیانه به صورت عمده و مستقیم

خرید دانه رازیانه سبز که کانون تولید آن در همدان است، به طور عمده مستقیماً از معدن رازیانه کشور و مرکزیت فروش رازیانه عمده ایران صورت می گیرد. این امر برای کل اشخاص و مجموعه ها فراهم می باشد. متقاضی های خرید رازیانه از استان همدان، از مزایای تأمین بدون واسطه آن بهره مند می گردند.
پایگاه دُرگیاه رازیانه مرغوب ایرانی را با بهایی مناسب و کیفیتی مطلوب از محل فروش رازیانه ایران به مشتریان گرامی سراسر کشور ارائه می نماید.

خرید دانه رازیانه خرید دانه رازیانه

قیمت خرید رازیانه

همانند سایر اقلام گیاهان دارویی، قیمت گیاه رازیانه جهت خرید، در بازارهای سطح کشور متفاوت است. در طی چند روز سپری شده از فصل زمستان و ماه دی، نرخ عمده هر کیلو رازیانه سورت درجه یک 12300 تا 12800 تومان بوده است.
در حالی که در مقطعی از پاییز این محصول ارزنده بیش از 13000 تومان نیز عرضه گردید. ارقامی که ذکر گردید مربوط به محور و خاستگاه تولید رازیانه ایران در همدان است.

خرید دانه رازیانه خرید دانه رازیانه

خرید دانه رازیانه عمده

برای خرید رازیانه عمده همدان، می توان مراکز خریدی خارج از این منطقه را نیز انتخاب نمود. اما عده زیادی قصد بهره مندی از مزیت های خرید فرآورده از محل تولید و کشت آن را دارند. که مهمترین آن ها بهای مناسب و مطلوب برای خریداران است.
از دیگر مزایای تأمین این گیاه دارویی از مرجع تولید، کیفیت بهتر به دلیل حفظ و نگهداری اصولی می باشد. اقسام کیفی این گیاه جهت فروش موجود است. که با در نظر داشتن نوع مصرف و نیاز مشتریان ارائه می گردد.

خرید دانه رازیانه

خرید رازیانه به صورت مستقیم

قابل دسترس بودن خرید مستقیم گیاهان دارویی بومی ایران، امری است که خوشایند خریدارها است. که البته در مورد بسیاری از محصولات نظیر رازیانه، این امکان فراهم می باشد. این محصول پس از اتمام عملیات برداشت و انتقال به کارخانه جهت سورت، برای عرضه به سراسر کشور آماده می شود.
برخی با توجه به نوع مصرف و نیازشان و همچنین امکاناتی که دارند، خواستار نوع “بحال خود” یا سورت نشده محصول هستند. این مرکز بعنوان پایگاه فروش گیاهان دارویی همدان، انواع رازیانه از لحاظ کیفی را به تمام مناطق کشور ارسال می کند.
برای اطلاع از قیمت قطعی محصولات با ما ارتباط بگیرید.

خرید دانه رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت رازیانه کیلویی

خرید رازیانه از همدان با قیمت ارزان

خرید رازیانه از همدان با قیمت ارزان تر نسبت به دیگر نقاط صورت می گیرد. …

گیاهان دارویی دُرگیاه