گیاهان دارویی دُرگیاه
سه‌شنبه , جولای 7 2020
سرخط خبرها
خانه / گیاه رازیانه / خرید گیاه رازیانه با قیمت ارزان و کیفیت مطلوب

خرید گیاه رازیانه با قیمت ارزان و کیفیت مطلوب

خرید گیاه رازیانه جهت استفاده های گوناگونی از سوی خریداران صورت می گیرد. گستردگی کاربرد آن نشان دهنده ارزش بالای این گیاه دارویی می باشد. رازیانه ایران در بازار داخلی خواهان زیادی دارد. علاوه بر این، بسیاری کشورها، سالهاست که به مشتریان ثابت آن تبدیل شده اند.

خرید گیاه رازیانه خرید گیاه رازیانه

خرید گیاه رازیانه

رازیانه همدان نه تنها در داخل کشور بلکه در خارج از مرزها نیز پر آوازه است. خرید رازیانه با قیمت ارزان و کیفیت مطلوب از مرکز دُرگیاه انجام می شود. این مجموعه رازیانه را به صورت تخصصی از مرکز تولید رازیانه ایران، در کل کشور پخش می نماید. این فراورده یک محصول معطر و شفابخش می باشد.
می توان رازیانه را یک درمانگر طبیعی برای رفع مشکلات سلامتی افراد دانست. نکته جالب توجه، مفید بودن تمام اجزای این گیاه است. بسیاری از فواید رازیانه به علت خواص ضد نفخ، ضد اسپاسم , ضد احتقان می باشد. همچنین رازیانه ضد التهاب، ضد اسپاسم و دارای مزایای آنتی اکسیدانی است.
مواد موجود در رازیانه را می توان اینگونه نام برد:

  • پروتئین و چربی
  • کلسیم و فسفر
  • مواد نشاسته ای
  • پتاسیم و آهن
  • ویتامین A و C

خرید گیاه رازیانه

رازیانه با قیمت ارزان

محصول رازیانه توسط مرکز دُرگیاه، از خاستگاه تولید و با قیمتی ارزان به فروش می رسد. قیمت مناسب، مهمترین مشخصه تأمین از رأس تولید می باشد. یکی از مهمترین موضوعاتی که این مجموعه دنبال می کند، رضایت کیفی خریداران از محصولات است.
رازیانه منبعی عالی از مواد معدنی ضروری و فیتو استروژن‌ها و همچنین مواد مغذی گیاهی نظیر فلاونوئیدها (زردینه)، فنکون، کامفن و آنتول است.

خرید گیاه رازیانه خرید گیاه رازیانه

خرید رازیانه با کیفیت مطلوب

مهمترین موضوع در خصوص کیفیت محصول، تناسب آن با قیمت می باشد. بسیاری خریداران به دلایل گوناگون، کیفیت یک فراورده را در اولویت خرید خود قرار می دهند.
پایگاه دُرگیاه نیز در تلاش است تا مرغوبیت مد نظر مشتریان را در خصوص رازیانه و دیگر محصولات، لحاظ نماید. بی گمان یک تعامل دو طرفه در خرید و فروش کالا می تواند موجب ایجاد رضایت و یک نفع دو طرفه گردد.

خرید گیاه رازیانه

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت رازیانه کیلویی

خرید رازیانه از همدان با قیمت ارزان

خرید رازیانه از همدان با قیمت ارزان تر نسبت به دیگر نقاط صورت می گیرد. …

گیاهان دارویی دُرگیاه