گیاهان دارویی دُرگیاه
دوشنبه , فوریه 17 2020
سرخط خبرها
خانه / دانه رازیانه / خرید دانه رازیانه در تهران

خرید دانه رازیانه در تهران

خرید رازیانه در تهران و دیگر شهرهای کشور به آسانی از طریق بازار فروش مستقر و همچنین از مرکز اصلی تولید محصول دانه رازیانه ایران صورت می گیرد.

خرید رازیانه در تهران

فروش رازیانه سبز از همدان به کل کشور

با وجود دسترسی آسان به حیطه تولید بادیان در کشور، اکثریت خریدارهای عمده نسبت به اینکه بتوانند همواره خرید خود را از همدان انجام دهند، رغبت بیشتری نشان میدهند.
فروش رازیانه سبز به عنوان خدمتی که در تلاشیم طبق خواسته مشتریان ارائه گردد، از استان مذکور و محل تولید انبوه آن انجام می شود.
ارسال به دورترین نقاطی که متقاضی تهیه رازیانه از خاستگاه اصلی آن هستند، توانسته سبب ایجاد رضایت در مشتریان شود. بازار خرید و فروش این گیاه دارویی در شهرهای مختلف به جهت اینکه برخی نواحی بیشتر از رازیانه و فراورده های آن استفاده می کنند، یکسان نیست.

خرید رازیانه در تهران

خرید رازیانه در تهران به صورت مستقیم از محل تولید

ضمن تأکید بر این نکته که خرید رازیانه در تهران به طرق مختلفی صورت می گیرد و با توجه به مراکز عرضه زیاد در حوزه گیاهان  دارویی، اما خرید مستقیم آن از تولیدکنندگان نیز یکی از روش هایی است که بیش از پیش در حال گسترش می باشد.
محل تولید اجناس در بخش های گوناگون و صنایع مختلف ویژگیهایی از جمله قیمت و کیفیت مطلوب را دارا می باشند که ترجیح بسیاری برگزیدن این مکان ها جهت تأمین محصول مورد نظر می باشد.
حدود 10 درصد از رازیانه ایرانی در نقاط مختلفی تولید می شود. اما به طور متوسط 90 درصد از این گیاه در قطب کشت وسیع آن در استان همدان تولید و توزیع می گردد.

خرید رازیانه در تهران

قیمت عمده رازیانه در بازار

بازار خرید و فروش بادیان در کشورمان جایگاه نسبتا مناسب خود را در سال های گذشته می تواند با بهینه نمودن تولید، بسته بندی و … بهبود بخشد.
قیمت عمده رازیانه در بازار را می توان با منطقه تولید نیز مقایسه نمود. در واقع قیاس نمودن بهای آن به نوعی در مبدأ و مقصد نشان دهنده تفاوت در اعداد مربوطه است.
نرخ میانگین 8000 تا بیش از 13000 تومانی مربوط به یک سال گذشته و فروش کلی نوع سورت شده هر کیلو رازیانه می باشد.
اعدادی که در ماه های مختلف 12 مه گذشته گاه با تغییراتی همراه بوده اند.

خرید رازیانه در تهران

رازیانه از کجا بخرم

این سوال توسط برخی در فضای مجازی نیز مطرح می شود که؛ رازیانه از کجا بخرم؟ در بین سوال کنندگان هم متقاضیان عمده محصول و هم کسانی که قصد خرید جزئی دارند، یافت می شوند.
تهیه مقدار کم، بسیار در دسترس تر بوده و در زمان کمی می توان حجم مورد نظر را در تمامی شهرها از عطاری ها و مراکز فروش گیاهان دارویی مستقر در بازارها و دیگر نقاط شهر، تهیه کرد.
اما پیشنهاد ما در مورد تأمین حجم عمده رازیانه، خرید آن از همدان است. که در کل شهرهای بزرگ و کوچک امکان خرید مستقیم فراهم می باشد.
جهت هرگونه مشاوره و یا استعلام قیمت از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

خرید رازیانه در تهران

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش رازیانه

خرید گیاه رازیانه با قیمت ارزان و کیفیت مطلوب

خرید گیاه رازیانه جهت استفاده های گوناگونی از سوی خریداران صورت می گیرد. گستردگی کاربرد …

گیاهان دارویی دُرگیاه