گیاهان دارویی دُرگیاه
چهارشنبه , فوریه 19 2020
سرخط خبرها
خانه / دُرگیاه / خرید گشنیز از مرجع بزرگ تولید و خرید و فروش گشنیز

خرید گشنیز از مرجع بزرگ تولید و خرید و فروش گشنیز

خرید گشنیز تازه و امسالی از مرجع بزرگ تولید، توزیع و خرید و فروش گشنیز ایران مدتی است که با قیمت های جدید آغاز گردیده و وارد مقطعی نو از بازار این گیاه معطر و پر شهرت شده ایم.

خرید گشنیز از مرجع تولید

اگر به حال و هوا و چند و چون کشت تخم گشنیز در سال هایی که پشت سر گذاشتیم، نگاهی بیندازیم متوجه می شویم که با دوره های متفاوتی از هر نظر، مواجه بوده ایم. یعنی همواره در قیاس نمودن دو دوره تولید، شاهد عدم تشابه هایی هستیم.
مرجع تولید گشنیز ایران را می بایست محلی بدانیم که گاهاً روزانه با جابجایی صدها تن از این محصول مواجه است. یعنی نقشی مهم و تعیین کننده در بازار گیاهان دارویی را این منطقه بازی می کند.
چه بسا حوزه های مصرف کننده بسیار بزرگ که جهت تولیدات انواع محصولات خود، از گشنیز نهاوند استفاده نموده برای تهیه، روشی غیر از خرید مستقیم را انتخاب نمی کنند.

 خرید گشنیز

قیمت گشنیز در نهاوند و بازار تهران

اگر به قیمت ها دقت کنیم و چند محل و مکان را برای استعلام نرخ این گیاه برگزینیم، پس از آگاهی و کسب اعداد قیمتی متوجه مواردی خواهیم شد.
عدم شباهت ارقام مربوط به بهای محصول در بازارهای مختلف امری کاملا طبیعی بوده و نمی توان انتظار یکسان بودن آن در سطح کشور را داشت.
به طور مثال بازار تهران هیچگاه نمی تواند نرخ یکسانی را با خاستگاه تولید، برای عرضه محصولات خود لحاظ نماید. همینطور موضع تولید و تولیدکنندگان نیز امکان نرخ گذاری طبق بازارهای داد و ستد که فروش جزئی هم بخشی از فعالیتشان است را ندارند.
قیمت گشنیز در نهاوند با ارزش محصول در داخل بازارهای بزرگ واقع در مراکز استان ها، شباهتی به هم ندارند.

خرید گشنیز

فروش عمده گشنیز در بازار کاهش داشته یا افزایش؟

در هفته های گذشته به دلیل تمرکز بخش تولید بر روی برداشت و مشغول بودن کشاورزان در سر زمین ها، معاملات عمده کاهش داشته است.
در واقع بازار در انتظار ورود محصول به حوزه خرید و فروش است تا از بار امسالی در معاملات استفاده نموده و بهره مند گردند.
فروش تخم گشنیز برداشت امسالی هم اکنون آغاز گردیده و در حال توزیع در سطح کشور است. اگر دقت نماییم، متوجه تفاوت  حال و هوای تولید در سال 98 با سال قبل خواهیم شد.
طبق پیش بینی های انجام شده در هفته ها و حتی ماه های قبل، بالا رفتن میزان تولید، یکی از فرق های اساسی در مقایسه این دو سال است.

خرید گشنیز

قیمت عمده گشنیز توپی در خرید و فروش

از زمانی که دوره تولید گشنیز جدید فرا رسیده است و تا بحال که در روزهای ابتدایی فروش بار امسالی قرار داریم، پرسش ها در مورد فروش گشنیز توپی در حوزه خرید و فروش عمده، ادامه داشته است.
خریدارهای کثیری که محصول خود را به غیر از نهاوند از جای دیگری تهیه نمی نمایند، کاملا به مزیت های این نوع خرید واقف بوده و همین امر سبب استمرار خرید مستقیم توسط آنان شده است.
خرید گشنیز نوع توپی به عنوان برترین قسمت گیاه که در واقع اندام دارویی بوده و استفاده های درمانی زیادی نیز از آن می شود، ممکن است دچار تغییرات قیمتی گردد.

خرید گشنیز

بازار گشنیز ایران در ماه های گذشته چگونه بوده است

می توان برای نمونه، 6 ماهه گذشته را در خصوص این موضوع مورد بررسی قرار داد. در فصل زمستان پیرو ماه های قبل از آن، که در شرایط نوسانی به سر می بردند و در کل، روند قیمتها رو به بالا بوده است، شاهد چنین بازاری بودیم.
گاه، تغییرات اعداد روزانه نیز اتفاق می افتاد. در بحث های آن دوره، همواره به افت تولید سال 97 نیز اشاره هایی صورت می گرفت.
با ورود به سال 98، در دو ماهه اول سال، شاهد گران تر شدن گشنیز بودیم. این روند افزایشی پس از پایان نیمه اول فروردین آغاز شد. که این افت و خیزها در سیر معاملات نیز اثرات نامطلوبی داشت.

خرید گشنیز

چگونگی قیمت گشنیز در پاکستان و هندوستان

از آنجایی قیمت گشنیز در پاکستان و هندوستان دارای اهمیت می باشد که هر دو کشور از حیث مصرف و معاملات کلی گشنیز، مطرح هستند.
کشور ایران نیز به عنوان تولید کننده هزاران تن از این گیاه دارویی که بخشی از نیاز خارج از مرزها را نیز رفع می نماید، با دارا بودن ظرفیتی بیش از آنچه بوده است، در حال فعالیت در این زمینه می باشد.

خرید گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده گشنیز

خرید و فروش عمده گشنیز همزمان با کاهش قیمت ها

خرید و فروش عمده گشنیز در محدوده تولید انبوه تخم گشنیز کشور همزمان با روند …

گیاهان دارویی دُرگیاه