گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
سرخط خبرها
خانه / گشنیز ایران / خرید گشنیز از قطب برتر گشنیز ایران

خرید گشنیز از قطب برتر گشنیز ایران

خرید گشنیز نهاوند از قطب برتر تولید و فروش گشنیز ایران با قیمتی ایده آل و زیر نرخ بازار، سالهاست به مراجعه و تأمین حضوری جهت خرید مستقیم نیاز ندارد. مراکزی نظیر دُرگیاه، تخم گشنیز مورد درخواست خریداران را از استان همدان در هر میزان و حجمی به کل نقاط عرضه نموده و از طریق راه های موجود ارسال می نماید.

خرید گشنیز

خرید از قطب گشنیز کشور

ما به دلیل مزیت های موجود، خرید مستقیم محصول ارزشمند تخم گشنیز را از قطب فروش عمده گشنیز کشور پیشنهاد می کنیم. تولید گشنیز به همراه بسیاری گیاهان دارویی دیگر در شهرستان نهاوند و استان همدان، این منطقه را به خاستگاه تولید گونه های پر شماری از گیاهان دارویی تبدیل کرده است.
همانطور که فعالان این عرصه می دانند گشنیز متعلق به دو استان کرمانشاه و همدان می باشد. که حدود هفتاد درصد آن تولید دیار همدان است. چند استان هم در حجمی اندک نسبت به کشت این فرآورده اقدام می نمایند.

خرید گشنیز

قیمت خرید گشنیز ایران

در خصوص قیمت خرید عمده گشنیز در سال جاری مطالب زیادی مطرح گردیده است. بازار ایران در یکی دو سال اخیر شاهد دوره ای خاص در مورد این گیاه دارویی بوده است.
دوره ای که خصوصا در سال 97 قیمت روز تعیین کننده قیمت قطعی محصول بوده و نوسان موجود سبب عدم ثابت ماندن بهای آن گردیده است. نرخ متوسط 4500 تومانی یک کیلو خرید گشنیز توپی درجه 1 در ماه های نخستین این سال در یک دوره چند هفته ای به حدود سه برابر این عدد نیز رسید.

خرید گشنیز

خرید و فروش گشنیز در بازار

بازار داخلی و خارجی همواره شاهد خرید و فروش مستمر محصول گشنیز بوده است. ممکن است بعضی وضعیت های قیمتی خاص تأثیراتی بر رونق معاملات گشنیز بگذارند، اما داد و ستد در بازار داخل و خارج از مرزها، همواره بخش ثابتی از بازار است.
قلب تولید تخم گشنیز، در تمام دوره ها دارای نازلترین قیمت نسبت به سایر نقاط است.

خرید گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش گشنیز

خرید عمده گشنیز با بهترین قیمت

خرید عمده گشنیز در حالتی که از منطقه تولید گیاه انجام شود، دارای بهترین قیمت …

گیاهان دارویی دُرگیاه