گیاهان دارویی دُرگیاه
شنبه , جولای 4 2020
سرخط خبرها
خانه / گشنیز ایران / خرید و فروش گشنیز در کل ایران

خرید و فروش گشنیز در کل ایران

خرید و فروش گشنیز با قیمت پایگاه تولید آن در سراسر کشور به آسانی صورت می گیرد. موضوع قیمت مطلوب گشنیز در استان همدان توانسته سبب اشتیاق بسیاری از خریداران در خصوص خرید مستقیم محصول از کانون تولید آن گردد. دُرگیاه به عنوان مرجع فروش مستقیم تخم گشنیز نهاوند، این فرآورده را به کل ایران عرضه می نماید.

خرید و فروش گشنیز

قیمت گشنیز مرغوب ایران

اعداد مختلفی را در طی ماه های گذشته در خصوص قیمت خرید گشنیز می توان مطرح نمود. نوسان قیمتی که گریبانگیر این محصول گردیده، موجب تأثیر در نوع خرید و فروش شده است. در این باره می توان به قیمت بیش از 2 برابری گشنیز توپی در زمستان سال 97 نسبت به زمان مشابه سال 96 اشاره نمود. اعداد مورد اشاره به ترتیب افزون بر 11000 و در سال پیش نیز بین 4500 تا 5000 تومان بوده اند.

خرید و فروش گشنیز

خرید و فروش گشنیز

بازار خرید و فروش تخم گشنیز از رونق داخلی و خارجی خوبی برخوردار است. این محصول معطر که قلب تولید آن در کشور، شهرستان نهاوند استان همدان می باشد، به عناوین مختلفی مصرف می گردد. تنوع قیمتی آن نیز در خرید و فروش عمده قابل توجه می باشد. کشت این گیاه دارویی سرشار از فایده به عنوان یکی از اصیل ترین نوع گیاه دارویی، توسط کشاورزان سختکوش استان همدان و استان کرمانشاه انجام می گردد.

خرید و فروش گشنیز خرید و فروش گشنیز

قیمت خرید مستقیم گشنیز

عدم تثبیت نرخ ها در ایام گذشته باعث گردید تا مبنا قیمت روز گشنیز باشد. خرید مستقیم گشنیز در هر شرایطی از بازار، دارای مزیت قیمتی و رقمی نازل تر از بازارهای گیاهان دارویی است. در حال حاضر انواع گشنیز شکسته و توپی درجه 1 به ترتیب دارای ارقامی بیش از 10000 و 11000 تومان می باشند.
در خصوص خرید محصولات و اطلاع از بهای روز آنها یا هرگونه مشاوره، از طریق راه های ارتباطی موجود با ما در تماس باشید.

خرید و فروش گشنیز

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت عمده گشنیز

خرید و فروش عمده گشنیز همزمان با کاهش قیمت ها

خرید و فروش عمده گشنیز در محدوده تولید انبوه تخم گشنیز کشور همزمان با روند …

گیاهان دارویی دُرگیاه