گیاهان دارویی دُرگیاه
جمعه , جولای 3 2020
سرخط خبرها
خانه / خاکشیر اعلا / خرید خاکشیر اعلا با قیمت رقابتی

خرید خاکشیر اعلا با قیمت رقابتی

خرید خاکشیر به صورت عمده امری است که نیازمند آگاهی از قیمت روز و آشنایی با تشخیص میزان مرغوبیت دارد. از مشخصات ظاهری تا حد زیادی می شود یک خاکشیر اعلا را شناخت. قیمت رقابتی نیز مقوله ای است که خریداران می توانند خرید خود را با بهایی مناسب تر انجام دهند.
لذا خرید این محصول با قیمتی مطلوب می تواند موجبات پسند و رضایت مشتری را در پی داشته باشد.

خرید خاکشیر

خاکشیر اعلای همدان

بازار خاکشیر به دلیل مصرف عمومی در فصل تابستان رونق بیشتری دارد. می توان گفت خاکشیر یکی از معروف ترین و محبوب ترین گیاهان دارویی در ایران است. که تقریبا تمام ایرانیان از آن استفاده نموده اند.
قطب تولید خاکشیر مرغوب ایرانی، همدان می باشد. این محصول خوش رنگ و سرشار از فایده، از حیث کیفی، انواع گوناگونی دارد. خاکشیر اعلا، نوع ممتاز و اصطلاحاً نمونه زرین این فرآورده است.
نوع اعلای این گیاه دارویی دارای مشخصه هایی است که آن را از سایر انواع کیفی محصول متمایز می نماید. رنگ زرین و درجه خلوص بالاتر را می توان از عمده ترین ویژگی های آن دانست.

خرید خاکشیر خرید خاکشیر

قیمت رقابتی خرید خاکشیر

در خصوص قیمت خاکشیر می توان مباحث فراوانی را مطرح کرد. بارزترین مسئله پیرامون خاکشیر در سال 1397 افزایش قیمت آن است. این مطلب از آن جایی مورد توجه است که در نیمه دوم سال قیمت این فرآورده نسبت به دو فصل ابتدایی سال افزایش قابل ملاحظه ای داشته است. در شرایط اینچنینی، وجود یک بازار و قیمت رقابتی، می تواند خریدی با بهای نسبتا ارزان تر را برای خریداران به ارمغان بیاورد.

خرید خاکشیر خرید خاکشیر

خرید خاکشیر از بازار

خرید خاکشیر از بازار در سال جاری به علت وضعیت قیمتی، شرایط خاصی داشت. واکنش بازار با توجه به کمبود خاکشیر نسبت به سال های 96 و 95، طبیعی بوده است. انتظار بسیاری کاهش و افت قیمت محصول خاکشیر در پاییز و زمستان بوده است. در حالی که عملاً حالتی برعکس عملی شد.

خرید خاکشیر

جهت مشاوره یا خرید محصولات با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد سلیمی
شماره های تماس:
شماره موبایل: 09102126803
شماره تلفن ثابت: 02133478516
پست الکترونیکی: info@dorgiah.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز خاکشیر

خرید خاکشیر عمده با قیمتی مناسب و رقابتی

خرید خاکشیر عمده همراه با بهایی مطلوب و کیفیتی خوشایند، خریداران را راضی می نماید. …

گیاهان دارویی دُرگیاه